• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns06
  • sns07

Избрана Производи

нашата приказна

Шенжен Zhaohongsheng чанти производителот е основана во 2008 година како природата taxer. Постои суб-гранка фабрика име Шенжен Zhaohongsheng Изолиран luggle и чанти компанија. Нашите производи е термички торба, пица торба, торба достава на храна, греење на пица кеси, нож торба, паричник сметка ресторан, Мени клип. Нашите производи се широко примена на храна, лекови, снек, дистрибуција ладење. Ова е најраниот enterpriser за дизајн и производство на изолирани кеси храна испорака. Во моментов нашите производи се во целиот агол на кинескиот пазар, и се извезуваат во целиот свет.

Прочитај повеќе

Нови пристигнувања

WhatsApp Онлајн Chat!