• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns06
  • sns07

за нас

Шенжен Zhaohongsheng чанти производителот е основана во 2008 година како природата taxer. Постои суб-гранка фабрика име Шенжен Zhaohongsheng Изолиран luggle и чанти компанија. Нашите производи е термички торба, пица торба, торба достава на храна, греење на пица кеси, нож торба, паричник сметка ресторан, Мени клип. Нашите производи се широко примена на храна, лекови, снек, дистрибуција ладење. Ова е најраниот enterpriser за дизајн и производство на изолирани кеси храна испорака. Во моментов нашите производи се во целиот агол на кинескиот пазар, и се извезуваат во целиот свет.
можете да видите нашите производи секаде во Кина market.volving различни поднесе и извоз задокеански во светот. Ние сме биле одржување долгогодишната соработка со ужинка храна и дистрибуција ладење стабилно. На "Zhaohongsheng" бренд inthermal торба беше длабоко во срцето на народот. Квалитетот на производите и услугите беше примен од страна на општеството.

Со проширување на пазарот постојано, на фабричките е тешко да се исполнат барањата од клиентите. Нашата фабрика се преместени во No 35, Anxing патот, Henggang улица Шенжен канцеларија на мај 2017.It е добро наоѓа и лесен за пристап (во склопот ситуација). Нов прекрасен локација беше окупирана 5000 квадратни метри за работилница. Совршен инфраструктура има добар објект, вклучувајќи и поволни услови за работа и живот.
Enterpriser цел: Стручни, интегритет, супермаркет изотермичен торби, талентите на обука база
enterpriser идеја: Стручни, добра волја, со висок квалитет, висока ефикасност, најдобра цена и сигурен
цел служба: Врз основа на технолошки иновации, преку големи индустријализација да се намалат трошоците, највисок квалитет со најмногу прифатлива цена и најсовршената услуга ќе биде обезбедена со најдобар квалитет, богата производи непрестано
пазарно ориентирани, воведувањето на напредна технологија, опрема и персонал, како и зајакнување на способноста на R & D
Сите топлинска изолација кеси кои корисниците можат да мислат на може да се најде тука
Секоја од кеси за изотермална што клиентите може да се мисли на да се најде тука


WhatsApp Онлајн Chat!