• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns06
  • sns07

Rreth nesh

prodhues Shenzhen Zhaohongsheng Handbags është themeluar në vitin 2008 si taxer natyrës. Nuk është fabrika nëndegë quajtur Shenzhen Zhaohongsheng izoluar luggle dhe çanta kompani. Produktet tona është qese termike, qese pizza, ushqim qese ofrimit, çanta nxehtë pica, qese thikë, portofolin restorant faturë, clip Menu. Prodhimet tona janë gjerësisht aplikimi në ushqim, mjekësi, rostiçeri, shpërndarjes zinxhir të ftohtë. Kjo është enterpriser hershme në projektimin dhe prodhimin e izoluar çanta e ofrimit të ushqimit. Aktualisht produktet tona kanë qenë në të gjithë cep të tregut kinez, dhe të eksportuara në të gjithë botën.
ju mund të shihni produktet tona kudo në Kinë market.volving ndryshme ngritur dhe eksportit të huaj në botë. Ne kemi qenë të mbajtur bashkëpunim të gjatë me ushqim rostiçeri dhe shpërndarjen e zinxhirit të ftohtë stably. E "Zhaohongsheng" thes inthermal markë ishte thellë në zemrën e popullit. Cilësinë e produkteve dhe shërbimeve është pranuar nga shoqëria.

Me zgjerimin e tregut të vazhdueshme, fabrika origjinale është e vështirë për të përmbushur kërkesat nga klientët. Fabrika jonë u zhvendos në No 35, Anxing Road, Henggang zyra rrugë Shenzhen në maj 2017.It është e mirë-vendosur dhe lehtë e aksesit (të përshtatshme situatës). Vend i ri i pabesueshëm ishte zënë 5000 metra katrore për të seminarit. Infrastruktura e përkryer ka strukturë të mirë, duke përfshirë dhe të mjedisit të favorshëm për punën dhe jetën.
Enterpriser Qëllimi: Professional, integriteti, çanta supermarket izotermal, talenta bazë trajnimi
enterpriser ide: Professional, besim të mirë, cilësi të lartë, efikasitet të lartë, çmim të mirë dhe i besueshëm
Qëllimi Shërbimit: Bazuar në inovacion teknologjik nëpër shkallë të gjerë Industrializimin për të zvogëluar shpenzimet, të cilësisë më të lartë me çmim më të përballueshme dhe shërbimin më të përsosur do të sigurohet mirë të cilësisë, produktet e pasura pushim
orientuar drejt tregut, futjen e teknologjisë së përparuar, pajisjeve dhe personelit, dhe për të forcuar R & D aftësi
gjitha qese izolimin termik që klientët mund të mendoni e mund të gjenden këtu
Ndonjë nga çanta izotermal çfarëdo që konsumatorët mund të mendoni do të gjenden këtu


WhatsApp Online Chat!