• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  • sns06
  • sns07

FAQs

1.What është koha mostër?

Normalisht koha mostër është 7-10 biznesi days.Actually, varen nga specifikimet, requirments, sasia.

2.Is produktin tuaj direkt nga priza fabrikës?

Po, ne jemi një çmim manufacturer.The produkt është më e lirë se të tjerët.

3.What certifikatave të kaluar?

Fabrika jonë të kalojë Ebo, SGS.Besides të kalojë materiale CTI dhe eko-miqësore.

mënyra e pagesës 4.

T / T:  Për një klient të ri, 30% T / T paraprakisht, kur një urdhër të konfirmuar, 70% bilanci pas cilësisë Aprroved por para deliveried, sepse klient të vjetër, 30% T / T paraprakisht, kur një urdhër të konfirmuar, 70% bilanci para se të lëshuar B / L.

L / C: 30% T / T paraprakisht, 70% për L / C në prani të B / L. 100% L / C duhet të negociohet posaçërisht.

D / P: Për klientët e vjetër vetëm.

Termat tregtare 5.What-së?

Zakonisht, çmimi FOB, por ne gjithashtu pranojmë CIF dhe EXW në varësi të rrethanave.

6.How të ngarkuar mostër? A mund të kthehet?

Për një klient të ri: Mirësi ju lutem kuptoni ne kemi nevojë për ju për të ngarkuar një sasi të arsyeshme mostër price.The do të jenë cituar para detyrë vepruar.

Për një klient të vjetër: Ne do evalute nëse kostoja mostra mund të injorohet si relationship.If afatgjatë bashkëpunuese jo, ju ende nevojë për të ngarkuar një sasi të arsyeshme mostër price.The do të jenë cituar para detyrë acted.All akuzën mostrës do të jetë 100% rimbursohen pasi konsumatori na vendosur rendin (nuk duhet të jetë më pak se moq për çdo ngjyrë).


WhatsApp Online Chat!